Leczenie

Aktywna czarna maska do włosów – wzrost i gęstość – Fratti

Długo zastanawiałam się jaki kosmetyk powinien być bohaterem mojego pierwszego postu. Chciałam, aby był to produkt o wyjątkowym działaniu ze względu na bogactwo zawartych w nim naturalnych składników. Postanowiłam więc, że opowiem Wam o masce do włosów, która była ratunkiem dla moich osłabionych włosów, kiedy po operacji i przyjęciu znieczulenia, włosy wypadały mi garściami, a skóra głowy utraciła odpowiednie nawilżenie. Oprócz biotyny, którą przyjmowałam w postaci tabletek, prawdziwą rewelacją okazała się maska na bazie wody szungitowej.

Aktywna czarna maska do włosów – wzrost i gęstość – Fratti

czarna

Czarną maskę do włosów Fratti stosowałam regularnie przez 3 miesiące, 3 razy w tygodniu. Po tym czasie, wypadanie włosów zostało zahamowane, włosy odzyskały utracony blask i witalność. Maska pozostawia włosy miękkie i przyjemne w dotyku, nadaje skórze głowy uczucie świeżości. Po umyciu, włosy pięknie pachną, a zapach utrzymuje się na włosach bardzo długo. Cenię ten produkt ze względu na doskonały skład. Kompozycja zawartych w nim składników działa przeciwłupieżowo i stymuluje cebulki włosów do wzrostu, poprawia krążenie krwi. Jednym z ciekawszych składników czarnej maski szungitowej jest bezbarwna henna, czyli prawdziwy zastrzyk sił witalnych dla osłabionych, zniszczonych włosów. Henna skutecznie pobudza mieszki włosowe, aktywizuje ich wzrost i odbudowuje naruszoną strukturę.

Aktywną czarną maskę polecam tym kosmetykalnym, którzy borykają się z problemem zniszczonych włosów, np. po trwałej ondulacji czy demakijażu, a także z problemem wypadania czy przerzedzania włosów.

Mój sposób użycia: nakładam maskę na mokre, umyte włosy. Przez co najmniej 2 minuty masuję skórę głowy, aby pobudzić cebulki. Następnie, zawijałam włosy ręcznikiem i przez ok. 8-10 minut ogrzewam suszarką. Maskę spłukuję najpierw ciepłą wodą, a na koniec zimną. W okresie rekonwalescencji po operacji, stosowałam 3 razy w tygodniu.

Aktywna czarna maska do włosów – wzrost i gęstość to MÓJ nr 1!

Wypróbujcie koniecznie. Czekam na Wasze kosmetykalne komentarze 🙂

Maska kosztuje ok. 18,00 złotych. Możecie ją kupić w sklepach internetowych:

http://skarbysyberii.pl/pl/
http://lawendowaszafa24.pl/
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP14/

Oprócz aktywnej czarnej maski, wymiennie używam też:

Intensywnej maski do włosów keratynowo-szungitowej – regeneracja i blask
Balsamu–maski do włosów z przeciwutleniaczami – wzmacnianie

Previous article
Sposoby na stres
Next article
Metanabol tabletki – efekty uboczne
About the author