Leczenie

Androgenne działania niepożądane

Androgenne działania niepożądane

Metanabol jest znacznie słabsze pod względem odporności na androgenne jak testosteron i celowo został opracowany w ten sposób. Ale to nie znaczy, że potencjał androgenne musi być niedoceniane lub zminimalizowane. Metanabol nie stwarza ryzyko androgennego ryzyka i efekty uboczne te mogą pojawiać się w cyklach.

Te typowe, które pojawiają się są prawie takie same jak te, które występują przy użyciu większości innych sterydów anabolicznych:

Zwiększa produkcję sebum, powoduje tłuszczenie się włosów i trądzik skóry.
Nadmierny wzrost włosów na ciele i wypadanie ich na głowie.
Łysienie, jeśli użytkownik już jest genetycznie predysponowane do tego.

Dla kobiet, które zdecydują się stosować tabletki typowe efekty uboczne może wystąpić:

Rozrost łechtaczki
Pojawienie się wzrostu testosteronu
Pogłębienie głosu – mutacja
Nadmierny wzrost włosów, upodobnienie owłosienia do męskiego

lekarze ostrzegaja przed efektami ubocznymi metanaboluSpowodowane przez działanie androgenne efekty uboczne nie są wymawiane jak to by się stało z hormony takie jak trenbolone lub testosteronu, ale one wciąż widać. Tych, którzy mają tendencję do doświadczania efektów ubocznych ze stosowania tabletek metanabol i chcesz ich zwalczania można użyć inhibitor 5-alfa reduktazy (5AR), jako Proscar finasteryd.

Te poszczególne związki działają hamuje 5AR enzymu w podobny sposób jak inhibitory aromatazy w zwalczaniu efektu aromatazy. Blokują enzym możliwość konwersji do metabolitu androgenne, twardy.

Metanabol tak naprawdę nie ma dużo atrakcją wiązania enzymu 5AR, dlatego potencjał jest ograniczona androgenne efekty uboczne, które mogą być spowodowane przez metanabol, w przeciwieństwie do najsilniejszych metabolitu androgenne. Stosowanie miejscowe androgenów inhibitor, może szampon może zatem walki z tym.

Jeśli ten szampon jest wcierać na obszarach, gdzie istnieje ryzyko skutków ubocznych, takich jak obszary nadmiaru skóry tłustej lub trądzik lub być może na głowy, aby zapobiec łysienie typu męskiego, to może to, które wiązania się do receptorów androgenów w tych obszarach ciała.

Previous article
Metanabol tabletki – efekty uboczne
Next article
Działanie farmakologiczne
About the author