Leczenie

Działanie farmakologiczne

Działanie farmakologiczne

Metanabol – to steryd anaboliczny, który uaktywnia genetyczne część komórki, który stymuluje produkcję RNA, DNA, struktury białek, wzrost tkanki układu oddechowego.

Metanabol hamuje proces kataboliczny, wywołane przez kortykosteroidy, pobudza procesy anaboliczne pomaga wzrost masy mięśniowej, zmniejszając ilość tłuszczu z organizmu, wygląd wtórnych cech płciowych typu męskiego. Również, istnieją dobre opinie o metanabol używane w alergii Chociaż należy przyznać, że to średnie pocieszenie w porównaniu do tak długiej listy działań niepożądanych.
Postać produktu

siłownia zamiast tabletekProdukt jest otrzymany w formie tabletek. Metanabol można było dawniej kupić w aptece na podstawie recepty lekarza. Jednak został on wycofany z obiegu i nawet w szpitalach zaprzestano go podawać.

Metanabol został stworzony do pomocy przy regeneracji ciała z różnego pochodzenia wyniszczenia, metabolicznych białek (po oparzenia, chirurgia, radioterapia, poważne uszkodzenie ciała). Przewlekłe infekcje towarzyszy utrata białka, dystrofia mięśniowa postępuje, miopatii spowodowane glyukokortisteroidami, rozwijających się cukrzycę, alkoholowe zapalenie wątroby wywołane encefalopatii.

Sądząc z komentarzy, metanabol przyspiesza gojenie ran, złamań, skuteczne na opóźnienie rozwoju fizycznego, chłopcy dojrzałości płciowej, zahamowanie rozwoju wśród dzieci. Jednak najnowsze badania nie zostawiają suchej nitki na tym specyfiku. Korzyści jakie przynosi stosowanie tych tabletek ma się nijak do niebezpieczeństwa jakie za sobą niosą.

Oczywiście nie brakuje chętnych do spróbowania swoich szans. Szczególnie osoby chcące uzyskać szybkie efekty są skłonne zaryzykować zdrowie, aby wyglądać lepiej. Jednak czasami warto przeanalizować co tak naprawdę opłaca się. Zdrowie ma się tylko jedno, więc mimo pokusy zdecydowanie lepiej wytężyć swoje muskuły na siłowni niż przez tabletki.

Previous article
Androgenne działania niepożądane
Next article
Trening nóg i pośladków dla każdego
About the author