Leczenie

You are here: / /

Metanabol opinie

Co powinieneś wiedzieć o metanabolu?

Zanim zdecydujesz się na wzięcie metanabolu, potocznie nazywanego również metką, warto znać parę istotnych faktów na jego temat. Masz do czynienia ze sterydem anabolicznym i nie jest to nieszkodliwy suplement diety.

Metanabol może poważnie uszkodzić wątrobę, należy więc go bardzo ostrożnie dawkować w dawkach rozłożonych, nie brać wszystkich tabletek naraz. Metkę należy zawsze stosować po posiłku, nigdy na pusty żołądek.

Długość stosowania środka nie powinna przekraczać ośmiu tygodni, najlepiej jeśli zawrze się w przedziale od czterech do sześciu tygodni.

Konieczne jest pamiętanie o szczególnym dbaniu o wątrobę w trakcie stosowania tego sterydu. Warto pomyśleć o lekach wspomagających regenerację wątroby, z pewnością nie należy metki mieszać z innymi sterydami, gdyż można uszkodzić sobie bezpowrotnie jeden z najważniejszych organów w ludzkim ciele.

Jak wszelkiego rodzaju wspomagacze, metanabol należy stosować bardzo z głową. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek cyklu zażywania tabletek należy się do niego odpowiednio przygotować, upewnić się, że dawka jest odpowiednia i zachowane są wszystkie środki ostrożności.

Previous article
Metanabol dawkowanie
Next article
Metanabol skutki uboczne
About the author