Leczenie

Metanabol skutki uboczne

Metanabol

Metanabol wielu osobom kojarzy się tylko z dopingiem i napakowanymi facetami na siłowni. Jednak nie jest to jedyne oblicze tej substancji, jest to w końcu lek i takie jego zastosowanie powinno wychodzić na pierwszy plan.
Metanabol może być wykorzystywany przy rekonwalescencji związanej z długotrwałym pobytem w unieruchomieniu, a jego rola by polegała na zapobieganiu zaników mięśniowych u ciężko chorych.
Jednym ze wskazań do zastosowania metanabolu jest także niedobór testosterony, co wydaje się być dość oczywiste, a suplementacja testosterony jest w ostatnich czasach coraz częstsza ze względu na zwiększenie jego wykrywalności i świadomości społecznej. Testosteron przecież jest ważnym dla naszego organizmu hormonem, a jego niedobór może prowadzić do zaburzeń nastroju, braku energii, a nawet do depresji.
Jednakże ze względu na wprowadzenie innych preparatów z grupy sterydów anabolicznych oraz częste wykorzystywanie metanabolu jako środek dopingujący został on wycofany z produkcji i obroty w Polsce.

Previous article
Metanabol opinie
Next article
Metanabol cykl
About the author